Belen & Partners olarak yurt içi, yurt dışı projelerimizde, birlikte çalışabileceğimiz freelance, yarı zamanlı ya da tam zamanlı mimar takım arkadaşları arıyoruz.

Birlikte belirleyeceğimiz çalışma kriterleri doğrultusunda dışarıdan proje bazlı, yarışmacı, iddialı, bilgi birikimine güvenen, kariyerinde ilerlemek isteyen güvenilir meslektaşlarımız bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilir.

mapdark

2000 yılında kurulan BELEN&PARTNERS, Türkiye ve dünyada 2000’den fazla projeyi başarıyla tamamlamıştır.

BELEN&PARTNERS sektöründe öncü, yenilikçi, sürdürülebilir ve ilham verici özelliklere sahip tasarımlar ile gelişmiş araştırma tesislerinden, öğrenim merkezlerine, yükselen kulelerden büyük ölçekli kent tasarımlarına kadar özel sektör ve kamuda geniş bir yelpazede çalışmalarını sürdürmektedir.
BELEN&PARTNERS, toplumsal ihtiyaçların karşılanması ve sorunların çözümünde sosyal inovasyon yaklaşımı benimsemektedir. Toplumun ihtiyacı, kullanım alışkanlığı, değişim beklentisi ile sosyoloji, psikoloji, tarih bilimleri ve inanç birlikteliğiyle bir sosyal sentez oluşturmaktadır. Sahip olunan sosyal bilimler kapasitesiyle, mühendislik yetkinliği bir araya getirilerek sosyo-teknoloji tabanlı bir mimari anlayış benimsemektedir.

Siz de bu deneyime ortak olmak istiyorsanız formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Captcha *

Gerekli tüm alanları doldurunuz.
exit
exit
TR EN عربى